Jak dobrze dopasować bieliznę do figury?

Kobieta na łóżku w dopasowanej bieliźnie
Z całą pewnością można stwierdzić, że wybór odpowiedniej bielizny to bardzo istotna kwestia dla wielu kobiet. Dlatego warto dowiedzieć się nieco więcej na temat odpowiedniego dopasowania poszczególnych produktów do typu kobiecej sylwetki.

Bielizna dla gruszki

Wśród różnych typów kobiecych sylwetek można w szczególności wyróżnić gruszkę. Gruszka charakteryzuje się wąskimi ramionami, a także dość szerokimi biodrami. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się figi z głębokim wycięciem, ponieważ dzięki nim możliwe będzie wysmuklenie bioder, a także optyczne wydłużenie nóg. Na pewno wpłynie to na poprawę proporcji sylwetki każdej kobiety o tym typie figury. Natomiast w przypadku biustonosza warto zdecydować się na model z nieco szerszymi ramiączkami. Może mieć on również efekt push-up, który będzie się niezwykle korzystnie prezentować.

Bielizna dla klepsydry

Kolejnym typem kobiecej figury jest klepsydra. W tej sylwetce można zauważyć bardzo dobre proporcje figury. Dlatego powinno się w szczególny sposób zadbać o to, aby ich w żaden sposób nie zaburzyć. W przypadku klepsydry najlepiej sprawdzą się zabudowane figi, a także dobrze dopasowany biustonosz. Dzięki nim widoczność talii będzie w korzystny sposób poprawiona. Klepsydra ma dość szeroki biust oraz biodra, co warto podkreślić poprzez odpowiedni dobór bielizny dla tego typu sylwetki.

Bielizna dla jabłka

Jabłko to również dość często występujący typ kobiecej sylwetki. Ten typ figury charakteryzuje się szerszymi biodrami, a także większą obfitością w okolicach brzucha. Dlatego w tym przypadku szczególnie istotne jest zadbanie o wyszczuplenie okolic bioder oraz brzucha. Najlepiej sprawdzą się figi z dość wysokim stanem, które w skuteczny sposób zmniejszą widoczność tej okolicy. Oprócz tego z powodzeniem można się również zdecydować na wybór biustonosza w typie balkonetki, który umożliwi uniesienie biustu. Dzięki temu brzuch zostanie w optyczny sposób wyszczuplony, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla kobiety o tym typie figury.

Bielizna dla prostokąta

Wśród różnych typów kobiecych sylwetek można również wymienić prostokąt. W tym typie figury biodra i piersi w szczególny sposób się nie odznaczają, co zmniejsza również widoczność talii. Dlatego warto zadbać o odpowiednie dopasowanie bielizny. W tym przypadku bardzo dobrze sprawdzi się biustonosz w typie push-up, który będzie dość mocno wycięty. W optyczny sposób podkreśli piersi, które staną się lepiej widoczne. Oprócz tego warto również zdecydować się na wybór dość wyciętych fig, które w skuteczny sposób poprawią proporcje sylwetki.

Odpowiedni rozmiar

Podczas wyboru najlepszej bielizny dla swojego typu sylwetki warto również w szczególny sposób zadbać o dopasowanie odpowiedniego rozmiaru. Nie jest polecana ani zbyt mała bielizna, ani też zbyt duża. Wśród najbardziej polecanych modeli można wyszczególnić modele bielizny marki Triumph. W sprzedaży można znaleźć ich dość szeroki wybór, dlatego na pewno każda kobieta wybierze dla siebie coś, co będzie jej w pełni odpowiadać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.