Kurs angielskiego we Wrocławiu metodą naturalną dla dzieci i dorosłych

Mężczyzna jest nauczycielem na kursie języka angielskiego

Artykuł sponsorowany.

Wrocław jest miastem, w którym wiele osób rozwija swoją karierę zawodową i osiada na stałe. Rozwój zawsze zależy od kompetencji, a jedną z nich jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, a nawet eksperckim. Nie pozostaje zatem nic innego jak szlifować umiejętności, a także zawczasu zapisać na innowacyjny kurs językowy dziecko. Warto dowiedzieć się więcej na temat szkoły językowej Gerelis i jej metod nauczania.

Poznaj metody nauczania w szkole językowej Gerelis dla dzieci, nastolatków i dorosłych

Chcąc efektywnie nauczyć się języka angielskiego, warto zapisać się na kurs języka angielskiego. Wrocław to miasto, gdzie przy ul. Nyskiej i Oławskiej swoje siedziby ma szkoła językowa Gerelis. Zajęcia prowadzone są metodą naturalną. Oznacza to, że nastawione są na konwersację, a nie wiedzę książkową. Podręczniki w tej szkole nie są używane i zastępują je autorskie materiały przygotowane przez jej założycielkę. Dla dzieci zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw. Maluchy od lat 2 mogą przychodzić na zajęcia razem ze swoimi rodzicami. Dla dzieci przewidziane są warsztaty teatralne i kulinarne, na których mogą szlifować język angielski. Dostępne są także kursy dla dorosłych czy firm. Są dwie metody nauczania 50:50, w przypadku których zajęcia prowadzą polscy lektorzy języka angielskiego i native speakerzy albo zajęcia w całości prowadzone przez native speakerów.

Dzięki temu nacisk kładziony jest na przełamanie barier językowych. Na zajęciach nie używa się bowiem języka polskiego. W przypadku początkujących pewne kwestie może objaśniać polski lektor, jednak stawia się na wysokie kompetencje językowe. Warto podkreślić, że sale, gdzie odbywają się zajęcia, są przestronne, a jednocześnie nie trzeba obawiać się, że zostanie się pominiętym, bo grupy są naprawdę niewielkie, liczące od 4 do 6 osób. W takich kameralnych grupach prowadzone są zarówno zajęcia dla dzieci, nastolatków, jak i dorosłych.

Kurs języka angielskiego

Zapisz się na kurs języka angielskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto zapisać się na kurs języka angielskiego do szkoły językowej Gerelis?

Dogodna lokalizacja w centrum Wrocławia to jeden z powodów, dlaczego warto wybrać właśnie Gerelis. Pierwszym i najważniejszym jest jednak wysoka jakość prowadzonych kursów, po których kursanci mogą nawet przystępować do egzaminów certyfikujących z języka angielskiego. W przypadku dzieci i nastolatków kurs języka angielskiego we Wrocławiu może pomóc przygotować się do egzaminu ósmoklasisty czy matury. Osłuchanie z językiem, a także kompetencje zdobyte na kursie w zakresie rozumienia usłyszanych zwrotów i wyrażeń na pewno pomogą im przy części egzaminu opartej na rozumieniu ze słuchu, a w przypadku egzaminu dojrzałości, także w zdaniu ustnej matury z języka angielskiego. Oczywiście dorośli mogą poszerzyć swoje umiejętności językowe, a tym samym zwiększyć swoje szanse na znalezienie lepszej pracy czy też uzyskanie awansu zawodowego. Poza tym, co można zyskać po kursie, istotne znaczenie ma także przyjazna i bezstresowa atmosfera. Otóż zajęcia prowadzone są w otoczeniu zwierząt, bowiem w tym samym budynku funkcjonuje dom tymczasowy dla zwierząt. Na zajęciach towarzyszą kursantom kotki, pieski, żółwie albo szynszyle. Native speakerzy pomagają opanować akcent, a także odpowiednią wymowę, zatem dzięki zajęciom w tej szkole językowej można już bez kompleksów posługiwać się językiem angielskim w życiu codziennym i zawodowym. Warto podkreślić, że oferowane są także kursy dla firm. Ich treść może być indywidualnie dopasowana do potrzeb i zawierająca słownictwo branżowe. Kurs w szkole językowej Gerelis to świetny wybór także w formie online, dostępnej dla dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.