Obrotowe foteliki do jazdy tyłem

Obrotowy fotelik zamontowany w samochodzie

Foteliki do jazdy tyłem coraz częściej stanowią oczywisty wybór młodych rodziców. Wyraźnie wzrosła świadomość na temat ich przewagi nad standardowymi rozwiązaniami – ze znacznie większą rozwagą wybieramy dzisiaj produkty dla swoich dzieci. Okazuje się jednak, że producenci oferują coraz lepsze rozwiązania, które łączą w sobie skuteczną ochronę w momencie zderzenia oraz praktyczne rozwiązania, które wyraźnie podnoszą komfort podróży. Co istotne: zarówno dziecku, jak i jego rodzicom! Poznajcie obrotowe foteliki 360 – to prawdziwa rewolucja na rynku.

Fotelik obrotowy 360 – najważniejsze informacje

Obrotowy fotelik samochodowy do jazdy tyłem to przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa. Okazuje się, że nie mają sobie równych w najtrudniejszych testach zderzeniowych. Są zaprojektowane w taki sposób, by siła uderzenia docierająca do dziecka była maksymalnie zmniejszona. Nie mamy wątpliwości, że foteliki 360 są najlepszym wyborem, gdy szukasz najlepszej ochrony na czas podróży. Jeśli twoim priorytetem jest bezpieczeństwo, zdecyduj się na model z pozytywną oceną Testu Plus.

Należy jednocześnie podkreślić, że dostępne na rynku foteliki 360 zapewniają także wygodę dla dziecka. W najnowszych modelach znajdziesz specjalne wkładki, które sprawiają, że model jest idealnie dopasowany do wymiarów małego ciała. Zyskujesz więc pewność, że dziecko jest odpowiednio ustabilizowane na czas całej podróży. Nowoczesne foteliki do jazdy tyłem gwarantują kąt ułożenia bezpieczny dla rozwijającego się kręgosłupa.

Wyróżnikiem fotelików obrotowych jest jednak fakt, że są to rozwiązania wygodne dla rodziców. Nie musisz już przyjmować skomplikowanych i niekomfortowych pozycji w małym aucie, aby prawidłowo przeprowadzić pasy bezpieczeństwa. Wkładanie i wyjmowanie niemowlęcia nigdy nie było tak proste – możesz bowiem odwrócić siedzisko w stronę otwartych drzwi. Warto podkreślić, że lepszy dostęp do uprzęży oznacza, że uda ci się precyzyjniej zapiąć pasy, co przekłada się na bezpieczną podróż. Foteliki 360 nie mają sobie równych!

Foteliki 360 BeSafe – bezpieczna i wygodna podróż

Foteliki do jazdy tyłem znamy od lat. Rodzice zdążyli się z nimi oswoić i zdecydowana większość z nas wie, że wyróżniają się najwyższym poziomem bezpieczeństwa i są bezkonkurencyjne w momencie kolizji drogowej. Współcześni producenci proponują jednak coś więcej. Odpowiadając na potrzeby młodych rodziców, stworzyli foteliki 360 – poznaj zalety modelu oferowanego przez skandynawską markę BeSafe.

BeSafe to lider na rynku fotelików dziecięcych – w jego ofercie znajdziesz produkty wykonane z najwyższą dbałością o każdy detal. Są nie tylko piękne, ale przede wszystkim bezpieczne. Posiadają liczne rozwiązania technologiczne, które chronią w momencie zderzenia. To samo możemy powiedzieć o proponowanych przez producenta fotelikach obrotowych, które można stosować również w sportowych samochodach. Duży kąt nachylenia kanapy nie jest już przeszkodą, a młodzi rodzice nie muszą decydować się na zmianę auta. Instalacja Universal Level Technology przenosi nas w inny wymiar podróżowania z dzieckiem.

Jak we wszystkich swoich produktach, także w tym przypadku skandynawski producent postawił przede wszystkim na bezpieczeństwo. Musisz wiedzieć, że w ich zagłówkach znajdują się pochłaniacze energii Dynamic Force Absorber. Dzięki ich obecności większość siły zderzenia nie dociera do podróżującego dziecka, a nade wszystko zabezpieczona jest wrażliwa główka.

Nie sposób nie docenić specjalnej wkładki Baby Shell™, dzięki której foteliki 360 mogą być precyzyjnie dopasowane do wymiarów nawet najmniejszego dziecka poniżej 87 cm wzrostu. Rodzice doceniają także magnesy Magnetic Belt Assistants™, dzięki którym zapinanie pasów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Fotelik obrotowy BeSafe jest więc nie tylko bezpieczny, ale także naprawdę funkcjonalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.