Doładowanie Google Play – dostęp do wirtualnej rozrywki dla każdego

Kobieta korzysta z karty Google Play na swoim telefonie

Sklep internetowy Google Play oferuje dostęp do wirtualnej rozrywki na najwyższym poziomie. Niektóre z aplikacji czy też inne produkty takie jak filmy, muzyka, książki i wiele innych są całkowicie darmowe. Niestety za korzystanie z pozostałych opcji trzeba zapłacić. W jaki sposób to zrobić? Do tego służy doładowanie Google Play. Pozwala ono w natychmiastowy sposób zasilić swoje saldo, aby móc swobodnie kupować wybrane produkty, wypożyczać filmy, a także opłacać niektóre z abonamentów.

Doładowanie Google Play – jak uzupełnić swoje saldo?

Sposobów na doładowanie Google Play jest kilka. Najszybszą metodą dokonywania zakupów jest podpięcie pod swoje konto Google karty debetowej bądź kredytowej. Jednakże nie każdy taką ma i nie każdy chce, aby środki były pobierane bezpośrednio z takiej karty, ponieważ jest to w opinii wielu osób dość ryzykowne.

Istnieje również opcja dodania swojego systemu PayPal, przez który można dokonywać opłat. Mimo tego najbezpieczniejszą i najbardziej popularną formą płatności jest doładowanie do Google Play za pomocą karty. Działa ona na identycznej zasadzie jak karta podarunkowa do dowolnego sklepu. Można kupić ją zarówno w formie online, jak i stacjonarnie.

Doładowanie Google Play za pomocą karty przedpłaconej

Karta Google Play umożliwia bezpieczne i kontrolowane zasilenie swojego konta. Zakupiona w formie online pozwala natychmiast uzupełnić saldo, aby móc w pełni cieszyć się z różnorodnych propozycji sklepu Google Play. Wystarczy jedynie otrzymany kod, który trzeba tylko wpisać w menu, w opcji „Zrealizuj kod”.

Warto wiedzieć, że fizyczną wersję karty Google Play można od niedawna dostać w każdym sklepie sieci Żabka. Co ciekawe, Żabka jest pierwszym sklepem na rynku, który umożliwia swoim klientom samodzielny wybór wysokości kwoty, na jaką chcą otrzymać doładowanie do Google Play. Jego wartość może sięgać od 20 zł do maksymalnie 400 zł!

Doładowanie do Google Play bez konieczności posiadania konta bankowego

Warto zwrócić uwagę na fakt, że karta Google Play kupowana stacjonarnie umożliwia doładowywanie konta nawet osobom, które nie mają własnego konta bankowego lub chcą wykorzystać do tego celu posiadaną gotówkę.

Taka opcja w szczególności przypadnie do gustu młodszym użytkownikom! Jedyne, co trzeba zrobić, to wybrać się do najbliższego sklepu Żabka i dokonać zakupu. Co istotne, karta nie ma daty ważności, także można skorzystać z niej w wybranym przez siebie terminie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.